У Володимирі-Волинському представили нову директорку Володимир-Волинської лабораторії Держпродспоживслужби – Надію Лозовицьку.

Про це стало відомо сьогодні, 11 лютого під час оперативної наради міського голови Володимира-Волинського з керівниками управлінь міста, – інформує сайт Володимира-Волинського “Княжий Град”.

До цього вона обіймала посаду директорки Володимир-Волинської міжрайонної державної лабораторії Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Надія Лозовицька закінчила Рожищенський технікум  ветеринарної медицини та Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького.

У лабораторії Держпродспоживслужби директорка слідкуватиме за дотриманням усіх вимог Державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Зокрема, перевірятиме продукти на безпечність та оцінюватиме ветеринарно-санітарний стан харчових продуктів та проводитиме інші дослідження відповідно до галузі акредитації та технічної компетенції.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут