Зображення ілюстративне

У Володимирі-Волинському проведуть протипожежні заходи у школах та закладах дошкільної освіти з масовим перебуванням дітей.

Про це повідомив міський голова Петро Саганюк на запитання журналістки «Княжого Граду» щодо заходів протипожежної безпеки в закладах освіти міста.

За словами мера, керівники освітніх закладів Володимира-Волинського надіслали запити щодо протипожежних заходів до міської ради. Кошти надійдуть у ті заклади, де вже є готова проектно-кошторисна документація, іншим – нададуть гроші на виготовлення ПКД.

Читати також: Хто відповідає за життя дітей у Володимирі під час пожеж у закладах освіти. ЧАСТИНА І

Раніше «Княжому Граду»  начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради В’ячеслав Петрук повідомляв, що на поточний 2020 рік назбирали запитів на 1 мільйон 394 тисячі гривень.

У 2019 році виділили близько 900 тисяч гривень на ремонти поточних систем протипожежних сигналізацій і на самі засоби пожежогасіння.

Читати також: ДСНС вимагає зупинити роботу кінотеатру «7я» у Володимирі. Чому?

Загалом  щороку у Володимирі-Волинському працівники ДСНС перевіряють справність протипожежного устаткування у закладах з масовим передуванням дітей.

Читати також: Хто відповідає за протипожежну безпеку дошкільнят у Володимирі. ЧАСТИНА ІІ

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут