Днями відбулася зустріч фахівців з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості з старшокласниками ЗОШ I-III ступеня м. Устилуга.

Про це інформують на сайті міської ради.

Учнів інформували про сучасні тенденції на ринку праці, затребувані та нові професії, правила вибору професії, класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп за предметом праці, розбирали ситуації , що стосуються професійного вибору. Також нагадали формулу успішного вибору професії та розглянули розповсюджені помилки.

Для того, щоб вибір професії був зроблений свідомо, з урахуванням здібностей, нахилів, щоб мати чітке уявлення про свої інтереси та майбутню професію, її актуальність на ринку праці, фахівці ознайомили школярів з можливістю отримання послуг з профорієнтації в онлайн-форматі, у тому числі проходження тестування, яке гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.

Окрім того старшокласників ознайомили з можливостями здобуття професії у професійно-технічних та вищих навчальних закладах міста і району.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут