Вандалізм у лісі, варварське знищення 11 дерев сосни з метою перекрити місцеву дорогу – таким чином на Любомльщині  місцеві чоловіки намагалися завадити роботі лісової охорони та помститися за вилучення краденої деревини.

Про це інформує пресслужба Волинського ОУЛМГ.

За одну добу група осіб здійснила два факти самовільної порубки із кримінальними наслідками. Обидва встановлені працівниками державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Любомльське ЛГ».

Події мали місце у Головнянському лісництві, що в зоні діяльності підприємства.

Під час чергового рейду працівниками групи оперативного реагування було виявлено самовільну порубку 5 дерев породи сосна та неподалік – групу осіб, яка намагалася вивезти крадену деревину. Розуміючи, що втекти з награбованим не вдасться, лісопорушники залишили навантажену підводу, переобладнану під фаркоп автомобіля, та покинули місце події до прибуття державної лісової охорони та поліції.

За цим фактом сума завданих збитків становить 22 тис. грн, за що вже передбачена кримінальна відповідальність.

Лісовій охороні вдалося сфотографувати номерні знаки автомобіля та упізнати одного з учасників злочинної групи. Це – мешканець с. Стара Гута, котрий же неодноразово потрапляв через подібні порушення у поле зору лісової охорони та поліції.

Поки лісова охорона спільно з правоохоронцями проводили слідчі дії, у сусідньому кварталі лісопорушники примудрилися вночі зрізати ще 11 сосен! Причому здійснювали це варварським способом – з метою помститися та зашкодити оперативній роботі, перекривши місцеву дорогу, що сполучає села Стара Гута та Кукуріки Старовижівського р-ну.  Нашкодити насправді вдалося. Проте не лише лісовій охороні, а всім місцевим мешканцям, які вранці допомагали прибрати деревину з дороги, якою щодня їздять.

У цьому випадку збитки становлять понад 75 тис. грн. Це вже друга кримінальна справа за одну добу.

Судячи зі стилю виконання роботи та в результаті опитування місцевих жителів, не залишається сумнівів, що в обох випадках «працювали» одні й ті ж особи.

За обома фактами тривають слідчі дії.

Прилеглу території цілодобово патрулюють працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Любомльське ЛГ».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут