Завтра, 6 лютого, магнітосфера Землі буде збуджена через вплив Сонця.

Згідно з розрахунками Фізичного інституту імені П. Н. Лебедєва РАН, в період з 2 по 4 лютого 2020 року прогнозуються чергові спалахи на Сонці. Це означає, що через кілька днів, тобто 5-6 лютого, на Землі почнуться магнітні бурі.

При цьому геомагнітна активність буде слабкою і не досягне рівня самої слабкої магнітної бурі G1.

Як уберегти організм від впливу магнітних бур

Щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад. Так, цей час краще провести в спокої, уникаючи стресових ситуацій і надмірних навантажень – як фізичних, так і емоційних.

Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Дотримуйтесь меню, що складається з легкої їжі, мінімізувавши вживання дуже жирних, гострих і занадто солоних страв. Варто відмовитися від алкоголю і кави, замість цього пити більше води і заспокійливі чаї.

У разі погіршення самопочуття і неможливості з цим впоратися, краще не зволікати і звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця.

Медики радять намагатися зберігати гарний позитивний настрій, перебувати в колі близьких людей, спілкування з якими виключить ризик виникнення будь-яких конфліктних ситуацій.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут