30 січня Володимир-Волинський суд присудив чотири місяці арешту раніше судимій уродженці Нововолинська, яка п’яною викрала мобільний телефон у парку Володимира-Волинського.

Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського суду, пише “Буг”.

Непрацююча жінка з Нововолинська, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, 13 липня 2019 року о 01:30 на території парку «Слов’янський», що на вулиці Данила Галицького, шляхом вільного доступу, повторно таємно викрала мобільний телефон марки «ALCATEL» моделі «One Touch Pixi 4 8050 D Black» вартістю у 1306,67 гривні, в якому знаходилася сім-картка, вартістю 60 гривень, чим завдала потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму 1366,67 грн.

До слова жінка вже двічі притягувалась до кримінальної відповідальності: вперше у 2005 році та була засуджена до дев’яти років позбавлення волі, а потім 22 липня 2019 року, де їй призначили покарання у виді 200 годин громадських робіт, з яких вона вже відбула 23 години.

Тобто на момент скоєння крадіжки, її попередня судимість не була погашеною.

Обвинувачена вину в інкримінованому їй злочині визнала повністю. Щиро розкаялась у вчиненому злочині.

Але, оскільки після постановлення вироку Володимир-Волинського міського суду від 22 липня 2019 року, жінка, винувата ще в іншому злочині, то суд призначив покарання у виді арешту строком на 4(чотири) місяці.

Також суд ухвалив зарахувати в строк відбуття покарання 23 години громадських робіт, як покарання, що частково відбуте за попереднім вироком з розрахунку, що одному дню арешту відповідає вісім годин громадських робіт.

Початок строку відбуття покарання обвинуваченій рахується з часу приведення вироку до виконання.

Крім того з жінки стягнуть в користь держави 628,04 грн. судових витрат пов’язаних із залученням експертів для проведення товарознавчої експертизи.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут