Водій, який кермував автівкою Володимиром-Волинським з ознаками алкогольного сп’яніння і відмовився проходити тест на алкоголь, буде рік без водійських прав.

Про це відомо з постанови Володимир-Волинського міського суду, – інформує інтернет-видання Володимира-Волинського «Княжий Град».

Як йдеться у матеріалах справи, 26 січня цього року чоловік кермував автомобілем «Опель Кадет» вулицею Луцькою у Володимирі-Волинському. Їхав водій із ознаками алкогольного сп’яніння.

Від проходженя медичного огляду на алкоголь відмовився, чим порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху України. Зокрема, водій повинен на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Оскільки водій цього не зробив, вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 130КУпАП.

Його притягнули до адміністративної відповідальності. На водія чекає штраф у розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Постанова може бути оскаржена у Волинському апеляційному суді.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут