Об’єднані територіальні громади боргують Володимиру-Волинському кошти за навчання дітей з ОТГ у місті.

Про це повідомив міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк під час чергової оперативної наради з керівниками управлінь та організацій міста у вівторок, 4 лютого, – інформує інтернет-видання “Княжий Град”.

“Нам громади на навчання дітей у закладах міста не заплатили близько трьох мільйонів гривень на 2020 рік”, – зазначив міський голова.

Під час пресбрифінгу для місцевих ЗМІ журналісти поцікавилися ситуацією щодо об’єднання Зарічанської громади з містом.  Нагадаємо, це стало причиною перекриття дороги поблизу Новосілок.

“По-перше, це не наша ініціатива, це їхнє право висловлювати свою думку. Якщо в громади буде бажання – ми не будемо заперечувати, бо нас з зарічанцями багато поєднує: діти навчаються у школі №1, дитячих садочках, і в музичній школі», – додав Петро Саганюк.

Він також озвучив припущення, що у Володимир-Волинському районі буде три територіальні громади, хоч зараз діє чотири.

«Хтось каже, що місто претендує на землю. У громаді вся земля розпайована. Сьогодні можна претендувати на землю, якщо маєш кошти, щоб її купити, а так ніхто її даром не дасть», – підсумував Петро Саганюк.

За його словами, у Волинській області планується функціонування загалом 44-ох громад, тому, рано чи пізно відбудеться їх укрупнення.

“Зарічанська громада – зріла і розумна. За протестами стоять, мабуть, місцеві політики, які бояться, що об’єднають громаду і можуть обрати Ігоря (Пальонку – ред.) міським головою. Він авторитетний чоловік як в місті, так і на території громади, і це , мабуть, комусь не подобається.

Тому, як ухвалить рішення Кабінет Міністрів і Верховна рада, так і буде. Якщо будуть зміни, то на них не вплине ні Петро Данилович, ні Ігор Пальонка”, – підсумував мер Володимира-Волинського.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут