Ніякий специфічний напій не веде до схуднення сам по собі, але деякі напої допомагають дотримуватися тих змін в способі життя, які допомагають скинути вагу. Тим, хто хоче стати стрункішим, слід звернути увагу на воду, протеїнові коктейлі, сік селери, чай з куркумою і імбиром та інші напої.

Про це інформує UKRHEALTH.

Вода. Є одним з найбільш корисних напоїв – вона не містить калорій, сприяє метаболічним і фізіологічним процесам, допомагає в детоксикації. Для людей, які хочуть позбутися від надлишків ваги або контролювати свою вагу, багато організацій охорони здоров’я, в свою чергу, рекомендують або вибирати воду замість калорійних напоїв, або збільшувати загальне споживання води.

Читайте також:  5 заспокійливих чаїв, які можуть побороти симптоми застуди

Чай. За однією з наукових версій, зелений чай може допомогти знизити вагу завдяки дії двох ключових інгредієнтів: кофеїну і антиоксидантного з’єднання галлат епігаллокатехіна. Але спостереження показують, що споживання чаю (практично будь – якого) без цукру сприяє схудненню приблизно так само, як і вода-він заповнює шлунок, допомагає з’їдати менше і при цьому не дає калорій.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут