Здавалося б, чим же можуть бути шкідливі для нас фрукти? Втім, їх корисно їсти тільки вранці та в обід. Натомість, ввечері від них бажано відмовитися, аби не ускладнити собі життя. Німецькі дієтологи пояснили, чому не варто налягати на фрукти ввечері.

Про це інформує Радіо Максимум.

Фрукти неймовірно смачні, наповнені цінними вітамінами, мінералами й антиоксидантами. Але в них є і багато фруктози – вона стримує втрату ваги, а також може привести до проблем з травленням. Зокрема:

ВИКЛИКАЮТЬ ПЕЧІЮ ВНОЧІ

Якщо у вас чутливий шлунок або ви схильні до печії, слід подумати, чи дійсно хочеться їсти кислі фрукти (ананас або яблуко). При печії шлункова кислота виходить зі шлунка і повертається у стравохід, це провокують кислі продукти. Печіння і відрижка посилюються під час сну.

Порада: не лягайте спати відразу після вживання фруктів ввечері. Натомість спочатку трішки прогуляйтеся.

ЗДУТТЯ

Якщо їсти фрукти ввечері, тіло перетравлює їх вночі – і ви лежите без сну в ліжку з бурчанням у животі. Вони погано перетравлюються ввечері, залишаються в товстій кишці, починають “бродити”, що призводить до здуття живота і проблем зі сном.

Клітковина має “темну сторону”. Коли вона перетравлюється у товстій кишці, то руйнуються кишковими бактеріями. Гази виробляються як побічні продукти.

Якщо ж ви не можете відмовитися від вживання фруктів ввечері – віддайте перевагу тим, які містять мало цукру: грейпфрут, чорницю, малину або гуаву.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут