Митник, якого звинувачують у систематичному отриманні хабарів від 1000 до 1500 гривень з водіїв, які перетинали кордон через “Устилуг”, сплатить грошову заставу. Підстава запобіжного заходу – наявність обґрунтованої підозри у вчиненні криміналу.

Про це відомо з ухвали Личаківського районного суду міста Львова, – інформує сайт “Княжий Град”.

Також, згідно з ухвалою, його відсторонять від посади на два місяці.

Нагадаємо, 26 жовтня зявилася інформація Служби безпеки України про те, що на Волині митники вимагали з кожного водія хабар за безперешкодне провезення через кордон товарів народного вжитку. Операція проводилась спільно з ДБР під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури.

Читати також: Митник з МПП «Устилуг» може попасти за грати на 10 років

Слідчий суддя зважив на те, що підозрюваний займає посаду державного інспектора ВМО №4 МП “Володимир Волинський” Волинської митниці Держмитслужби “має можливість використовуючи свій авторитет та здобутий досвід впливати на свідків у кримінальному провадженні…чи перешкоджатиме кримінальному провадженню”.

Держінспектору призначили запобіжний захід у виді застави у розмірі 20 розмірів прожиткового мінімумів доходів працездатних громадян, що становить 42 040 гривень.

Окрім цього, йому не можна відлучатися з місця свого проживання без дозволу слідчого, прокурора або суду, зобов’язаний утримуватись від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні щодо обставин справи та має здати на зберігання свій паспорт для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну.

За попередніми висновками експертів, загальний розмір «данини», якою митники обклали українських громадян, сягав від 60 до 150 тисяч гривень за зміну.

Судове слідство триває.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут