В Україні з 3 лютого до 24 березня триватиме реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу УЦОЯО.

“Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 3 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

Також вказано, щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

“Важливо зазначити, що реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. Обробка реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру”, – зазначається в повідомленні.

Так, підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, який буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника ЗНО.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут