Суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянув матеріали, які надійшли від Рожищенського віділення поліції про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який побив свою сестру.

Слухання справи відбулось 27 січня. Про це йдеться у постанові суду, – пише “Район.Рожище”.

28 грудня о 19:30 чоловік за місцем свого проживання вчинив насильство в сім’ї фізичного характеру щодо своєї сестри. Він наніс один удар рукою в область обличчя жінки та один удар ногою в область лівого плеча. На вимогу поліцейських припинити свої протиправні дії, вчинив злісну непокору. Дебошир нецензурно лаявся та шарпав працівників поліції за форменний одяг.

У судовому засіданні підсудний винність в інкримінованих йому правопорушеннях визнав повністю. У вчиненому розкаявся. Суду пояснив, що правопорушення вчинив, бо був п’яний.

Суддя постановив визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених статтею 185 та частиню першою статті 173-2 Адміністративного кодексу, наклавши стягнення у виді штрафу у розмірі 255 гривень. Також він заплатить в дохід держави 420 гривень судового збору.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут