На кінець 2019 року у Володимирі підписали понад пів сотні декларацій із лікарями лікарями.

Про це повідомив під час звіту за 2019 рік міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк сьогодні, 30 січня у культурно-мистецькому центрі, – передає сайт “Княжий Град”.

Читати також: Петро Саганюк: Володимир – у топ-10 міст за рівнем доходу з приватизації і продажу майна

“На кінець звітного року  підписано 51 518 декларацій з сімейними лікарями центру, облаштований денний стаціонар для хворих дітей, запроваджено електронний запис на прийом до лікарів комунального підприємства, виписуються електронні рецепти за програмою «Доступні ліки».

Також ми провели поточний  ремонт у 24 кабінетах прийому лікарів, закупили нове обладнання для лікарського обстеження, провели заміну всіх вікон у  міській амбулаторії”, – зазначив Петро Саганюк.

Він наголосив на тому, що у рамках реформи змінено статус усіх бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.

Окрім цього, відзначив те, що на  реконструкцію будівлі торгового центру по вул. Луцькій, 230 під амбулаторію з міського бюджету спрямували 500 тисяч гривень. Також у місті відремонтували та обладнали відділення амбулаторного гемодіалізу.

Оскільки коштів медичної субвенції з держбюджету було недостатньо, з міського бюджету на утримання установ вторинного рівня минулоріч додатково виділили майже 18 мільйонів гривень.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут