Жителя Любомльського району судили за те, що той перебуваючи в стані алкогольного сп’янінння справив природну нужду на службовий автомобіль поліції.

Про це йдеться в постанові Любомльського районного суду Волинської області від 13 січня, передає Волинь24.

Справу розглядав суддя Любомльського районного суду Волинської області Чишій С.

У постанові йдеться про те, що чоловік 24 листопада минулого року близько 23:00 години на вулиці Володимирській в місті Любомль, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, справляв природні потреби на службовий автомобіль поліції, порушивши громадський порядок і спокій громадян, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

Він же за тих же обставин вчинив злісну непокору законним вимогам працівників поліції при виконанні ними службових обов`язків щодо припинення хуліганських дій, виражаючись в грубій формі, погрожуючи фізичною розправою, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.185 КУпАП.

Чоловік визнав у суді свою вину.

Враховуючи характер правопорушення чоловіка покарали за ст.36 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 255 (двісті п`ятдесят п`ять) гривень.

Постанова протягом десяти днів з дня її винесення може бути оскаржена в апеляційному порядку до Волинського апеляційного суду через Любомльський районний суд.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут