Головний державний інспектор Управління Держпраці Сергій Невмержицький провів робочу зустріч особистих консультантів роботодавців Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Фахівці служби зайнятості приєдналися до спільних заходів роз’яснювального характеру щодо недопущення випадків незадекларованої праці. Спільно було опрацьовано подальші дії щодо інформування роботодавців про обов’язкове додержання вимог законодавчих актів про працю, зокрема про допуск до роботи працівників без оформлення трудових відносин, пише Управління Держпраці у Волинській області.

В рамках обговорення заплановано 30 січня провести для роботодавців, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, побутового обслуговування та громадського харчування бліц-навчання на тему «Поважай свою працю та відстоюй свої права». Участь у заході візьмуть представники Держпраці. Бліц-навчання відбудеться у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо, інформаційна кампанія щодо детінізації зайнятості проводиться на виконання доручення Прем’єр-міністра України. Управління Держпраці у Волинській області звертає увагу роботодавців: проведення інформаційної кампанії, до якої залучені усі спеціалісти Управління, є виключно превентивним заходом, а не перевіркою, що дає унікальну можливість кожному роботодавцю скористатися консультаціями фахівців, тому закликаємо суб’єктів господарювання віднестися з розумінням.

Опубліковано Управління Держпраці у Волинській області Вівторок, 28 січня 2020 р.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут