Рейдова група зафіксувала на р. Луга, неподалік мосту Шистівської об’їзної у м. Володимир-Волинський виявлено громадянина, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям – «екраном».

Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль.

Завдяки оперативним діям рибпатрульних порушники не встигли завдати шкоди рибним запасам. На осіб оформлено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для притягнення правопорушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства  (067) 360 78 40.

Довідкова інформація

Нагадуємо, відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, забороненими знаряддями лову є такі, які не передбачені цими Правилами. Забороняється риболовля із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих матеріалів, що не передбачені правилами промислового рибальства, а також способом багріння, спорудження гаток та запруд.

Світлина від Волинський рибоохоронний патруль.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут