Зображення ілюстративне

Інспектора прикордонного контролю прикордонної служби “Амбуків” Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління ДПСУ притягнули до адміністративної відповідальності за те, що користувався особистим телефоном під час служби.

Про це відомо з постанови Володимир-Волинського міського суду, – інформує сайт Володимира-Волинського “Княжий град”.

Інспектор 21 січня під час служби мав при собі особистий мобільний телефон, що не входить до предметів екіпірування прикордонного нагляду.

Цим “порушив вимоги п. 1,2 Наказу начальника Львівського прикордонного загону … “Про впорядкування питань використання особистих мобільних телефонів, засобів зв`язку військовослужбовцям Львівського прикордонного загону” в умовах дії особливого періоду”, – йдеться у постанові.

Його притягнули до відповідальності згідно з частиною 2 статті 172-18 КУпАП (Порушення правил несення прикордонної служби).

Інспектор прикордонного контролю свою вину у вчиненні  правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся, та просив застосувати до нього адміністративне стягнення у виді арешту з триманням на гауптвахті.

Суд визнав його винним та постановив накласти на нього адміністративне стягнення у виді арешту з триманням на гауптвахті на строк 7 (сім) діб. Також він сплатить судовий збір у дохід держави у розмірі 420 гривень.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут