Якщо ви ходите до спортзалу, то знаєте, що потрібно підтримувати водний баланс. Утім, цього недостатньо, аби відновитися після тренувань. Розповідаємо вам про 4 продукти, які дозволять вашому організму набратися сил та енергій після фізичних навантажень.

Додайте ці продукти до раціону після тренувань, аби отримати максимум результату від відвідування спортзалу, пише Радіо Максимум.

Передовсім, лікарі рекомендують їсти після тренувань. Бажано це робити у проміжку до трьох годин. Такий підхід дозволить не лише поповнити запаси енергій, а й надасть сил для нових звершень, якщо ви ходите до залу перед роботою.

Прагніть до співвідношення вуглеводів до білка 2: 1, оскільки білок найкраще засвоюється разом з вуглеводним супроводом, – підкреслює лікар Райан М. Грін.

Які ж продукти повинні бути у вашому раціоні?

Шпинат. Він містить велику кількість поживних речовин, які допомагають запобігти запаленню, включаючи вітаміни B, C і A. Якщо ви не любите шпинат, можете замінити його на інші овочі сімейства хрестоцвітих. Наприклад, броколі.

Зелений чай. У жовтні 2018 року було встановлено, що чоловіки, які додавали 500 мг екстракту зеленого чаю, знижували маркери м’язового ушкодження, викликаного фізичними вправами. Це багате джерело антиоксидантів і поліфенолів, які допомагають регулювати окисне пошкодження, що виникає як під час тренувань, так і в повсякденному житті.

Банани. Ці смачні фрукти містять вуглеводи та калій, корисні для м’язів. Банани поповнюють запаси вуглеводів, які спалюються під час тренувань, водночас з калієм і електролітами, які виходять з організму через піт.

Вівсянка. Вона добре підходить для вживання після тренування, тому що її дуже легко і швидко приготувати. Дослідники зі Школи громадської охорони здоров’я імені Чана Гарвардського університету виявили, що люди, які щодня з’їдали 33 грами вівсянки, знизили ризик передчасної смерті на 9% у порівнянні з тими, хто не їв її взагалі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут