Міський голова Володимир-Волинської міської ради Петро Саганюк підписав угоду про співпрацю з директоркою Фонду енергоефективності Юлією Головатюк-Унгуряну. Підписання Меморандуму про співпрацю міста із Фондом енергоефективності відбулося сьогодні, 28 січня у культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського.

Про це інформує сайт «Княжий Град».

Ціль підписаного Меморандуму – налагодження співпраці задля підтримки ініціатив щодо енергоефективності.

Міський голова Петро Саганюк привітав усіх присутніх та побажав втілювати заходи зі збереження енергії. Директорка Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну зазначила, що представникам Фонду енергоефективності дуже приємно бути у першому місці в цьому році саме у Володимирі-Волинському.

Помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч побажав усім присутнім плідної роботи та наголосив на важливості проведення заходів з енергоефективності.

Помічник нардепа Ігоря Гузя Андрій Бокоч

Директорка Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну презентувала програму часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках «Енергодім».

Директорка Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну

Зокрема, перший крок – підготовка до енергоефективних заходів (схвалення рішення про проведення попереднього енергоаудиту, підготовка енергосертифікату будівлі та заповнення рекомендаційного звіту). Наступний крок – підготовка проєктної документації та проведення експертизи.Останній і не менш важливий етап – проведення будівельних робіт з утеплення будинків та верифікація енергоефективних робіт.

Заступник міського голови Ярослав Матвійчук подякував директорці Фонду енергоефективності, за те, що вона знайшла час, відвідала древнє місто і взяла участь у цьому заході.

Заступник міського голови Ярослав Матвійчук

Також він розповів присутнім про міську програму підтримки ОСББ та ЖБК та ОСН, в рамках якої проводять утеплення фасадів будинків, замінюють вхідні двері та віконні блоки у багатоквартирних будинках, замінюють трубопроводи, встановлюють лічильники води та теплової енергії тощо.

Регіональний радник програми IFC  з підтримки Фонду енергоефективності в Україні у Волинській області Петро Лавринюк наголосив, що заходи з енергоефективності дозволять не лише зменшити суми у платіжках за комунальні послуги, а й покращать зовнішній вигляд будівлі, підвищать комфорт та умови проживання мешканців, поліпшать технічний стан будівлі, і що не менш важливо – підвищать вартість нерухомості в місті.

Регіональний радник програми IFC  з підтримки Фонду енергоефективності в Україні у Волинській області Петро Лавринюк

Також у рамках налагодження співпраці з Фондом відбудеться презентація та обговорення семи пілотних проєктів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків для участі у програмі «Енергодім».

До слова, Фонд енергоефективності – єдина в Україні державна установа, створена Урядом України відповідно до Закону України Про Фонд енергоефективності з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут