У результаті спільного рейду прокуратури Волинської області та працівників Управління стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України у Володимирі-Волинському 26 січня 2020 року припинено діяльність нелегального грального закладу.

Про це інформує Прокуратура Волині, – передає сайт “Княжий Град”.

У вечірній час у приміщенні без жодних вивісок чи ознак діяльності, у порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» клієнтам надавали доступ через мережу «Інтернет» до віртуальних казино з метою отримання прибутку з обов’язковою умовою сплати гравцем грошових коштів.

У ході огляду місця події у закладі виявлено та вилучено обладнання, за допомогою якого громадянам забезпечували доступ до азартних ігор (8 системних блоків, 5 моніторів, ноутбук, відеореєстратор) та чорнові записи адміністраторів клубу.

Відомості про незаконне заняття гральним бізнесом Володимир-Волинською місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Вживаються заходи задля встановлення осіб, причетних до незаконної діяльності, та притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

До слова, згідно санкції ст. 203-2 Кримінального кодексу України, зайняття гральним бізнесом карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Світлина від Прокуратура Волинської області.

Світлина від Прокуратура Волинської області.

Світлина від Прокуратура Волинської області.

Світлина від Прокуратура Волинської області.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут