Засновник американської компанії Microsoft Білл Гейтс виділив зі свого благодійного фонду 5 млн доларів на надання підтримки Китаю в боротьбі з коронавірусом нового типу. Про це повідомила в понеділок газета China Daily, передає УНН.

Фонд Білла та Мелінди Гейтс, за даними видання, активно взаємодіє з цього питання з китайськими партнерами — приватними та громадськими організаціями, які беруть участь в діяльності по ліквідації пневмонії. Виділені кошти будуть використовуватися як в роботі з виявлення інфікованих, їх розміщенню у зону карантину та лікуванню, так і для прискореної розробки вакцини від вірусу.

“Ми глибоко стурбовані поширенням цього захворювання і висловлюємо щиру повагу тим, хто знаходиться в перших рядах по боротьбі з пневмонією”, — заявив директор китайського відділення фонду Лі Іно.

За його словами, благодійна організація також виділить 5 млн доларів для надання підтримки країнам Африки в прийнятті превентивних заходів по здійсненню контролю і мінімізації ризику поширення пневмонії нового типу на континенті.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут