Перші клінічні випробування вакцини від коронавірусу нового типу відбудуться впродовж трьох місяців. Однак досвід попередніх років свідчить про те, що створення вакцини потребує значно більше часу.

Зокрема, вакцина від лихоманки Ебола була створена лише через 20 років досліджень. А щеплень від вірусу Зіка або атипової пневмонії дотепер не існує.

Загадковий коронавірус швидкими темпами поширюється з Китаю до інших країн. У спробі зупинити епідемію органи охорони здоров’я та фармацевтичні компанії розпочинають розробку вакцини. Однак досвід попередніх років показує, що з нинішньою системою організації досліджень на це можуть піти роки, повідомляє Business Insider.

За оптимістичним прогнозом директора Національного інституту алергії та інфекційних захворювань доктора Ентоні Фаучи, рання редакція вакцини з’явиться впродовж декількох місяців, а клінічні дослідження першої фази пройдуть ще до початку літа.

Втім досвід попередніх розробок вакцин проти небезпечних захворювань невтішний – процес триває набагато повільніше.

Чим небезпечний новий вірус

У середньому – 9% інфікованих коронавірусом помирає. Станом на 25 січня від коронавірусу померла 41 людина, ще понад 1300 інфіковано.

Коронавірус, який вперше був зафіксований в Китаї, вийшов за межі країни. Спершу було зафіксовано хворобу у Таїланді, а потім в Японії, Гонконзі, Південній Кореї, Саудівській Аравії, Сінгапурі, В’єтнамі, Франції, Малайзії, Австралії та США.

Водночас, лікарі змогли вилікувати 36 пацієнтів від смертельного виду коронавірусу.

Таємничий коронавірус здатний поширюватися від людини до людини, фахівці заявили про побоювання пандемії.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут