У Володимир-Волинській міській раді відбулася прес-конференція учасників делегації Володимира-Волинського, яка відвідала з робочою поїздкою німецьке місто Цвікау.

Про це інформують на сайті міськради.

Начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету міськради Роман Віслобоков, головний спеціаліст відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва Ірина Загайчук, депутат Сергій Радкевич та завідувач фізотерапевтичним відділенням ТМО Олександр Васильчук відповіли на запитання журналістів та поділились враженнями від побаченого.

Загалом у склад делегації, що презентувала місто в Німеччині, увійшло 8 осіб. На туристичну виставку володимир-волинці привезли роботи майстрів Світлани Філюшкіної, Світлани Літвінчук, Анатолія Бойка, Василини Акієвої, які викликали захоплення у місцевих мешканців. Були також виготовлені буклети про древнє місто з інформацією про його історичні пам’ятки.

У рамках робочого візиту 16-21 січня спільно із німецькими колегами представники делегації обговорили питання співпраці у сфері туризму, освіти та медицини.

З німецькою стороною було домовлено про те, що продовжиться співпраця між навчальними закладами міст-партнерів, підняли й тему організації спільного концерту учнів музичних шкіл. Говорили і про співпрацю в сфері туризму. Українська сторона, зокрема, висловила пропозицію розширити маршрут з Німеччини до Львова, включивши у нього Володимир-Волинський.

Сергій Радкевич, який вчетверте побував на виставці у Цвікау, та Ірина Загайчук роповіли, що німці не могли пройти повз виробів майстрів та були в захопленні від презентації. Багато відвідувачів назвали виставку найколоритнішою, а українців – найдружелюбнішими серед усіх.

Олександр Васильчук повідомив, що в Цвікау готові надати нашому місту допомогу у придбанні якісної апаратури для лікарні, а також планують відрядити делегацію медиків для вивчення ситуації та обміну досвідом. Також для володимир-волинської громади німецький меценат Карл-Ернст Мюлер передав багатофункціональний операційний стіл, який використовуватимуть у хірургії, акушерстві й гінекології, урології, нейрохірургії, травматології.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут