Володимир-Волинська міська рада запрошує на презентацію програми “Енергодім” та підписання Меморандуму про співпрацю міста із Фондом енергоефективності.

Про це інформують на сайті міської ради, – передає сайт “Княжий Град”.

28 січня 2020 року у Володимирі-Волинському відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Володимир-Волинською міською радою та Фондом енергоефективності, метою якого є налагодження співпраці та консолідація зусиль, спрямованих на підтримку ініціатив щодо енергоефективності.

Підписанти угоди – Петро Саганюк, голова Володимир-Волинської міської ради та Юлія Головатюк-Унгуряну, директор Фонду енергоефективності.

Спільна діяльність сторін покликана сприяти економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), поліпшення зовнішнього вигляду будівель, продовження терміну їх експлуатації, підвищення рівня комфорту та умов проживання у будинках, а також збільшення їх вартості.

Планується також проведення Презентації підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “ЕНЕРГОДІМ”.

Також у рамках налагодження співпраці з Фондом в приміщенні ЦНАПу буде організована зустріч Юлії Головатюк-Унгуряну з головами ОСББ та презентація 7 пілотних проєктів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків для участі у програмі “Енергодім”.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут