За минулу добу до підрозділів поліції Волині звернулося 11 громадян із заявами про шахрайства. Загалом зловмисники ляхом обману та зловживання довірою незаконно заволоділи десятками тисяч грн. 

Про це повідомляє пресслужба поліції Волинської області.

Шахраї виманювали гроші, вдаючись до різноманітних хитрощів. Зокрема, під приводом купівлі чи продажу товарів через мережу Інтернет зловмисники незаконно одержали майже 58 тис. грн.

У Ківерцівському районі та в Луцьку під приводом  розблокування банківської кратки та  начебто перешкоджанню викраденню коштів з банківської кратки зловмисники виманили в громадян понад 43 тис. грн.

У Луцьку неподалік авторинку по вулиці Єршова шахраї ошукали на 2,4 тис. дол. США жител Одеси.

Учора в обласному центрі до 89-річної пенсіонерки зателефонував невідомий та, назвавшись працівником правоохоронного органу, під приводом звільнення онука від кримінальної відповідальності нібито за скоєне ДТП, виманив у потерпілої 26 тис. грн.

Поліцейські вкотре застерігають громадян про необхідність бути пильними та обачними. Не довіряти випадковим людям, замовляти та продавати товари на сайтах, пересвідчившись у їх достовірності та законності.

Вкотре нагадуємо, що ні в якому разі не можна повідомляти пін-коди та конфіденційні дані своїх кредитних карток та банківських рахунків, адже ніхто окрім вас,  у тому числі банківські працівники, не вправі володіти такою інформацією.

У разі якщо ви потерпіли від рук шахраїв просимо невідкладно телефонувати 102.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут