У Володимирі-Волинському затвердили фінансові плани комунальних підприємств міста.

Відповідний проєкт рішення підтримали члени виконкому під час засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, – інформує сайт «Княжий Град».

Проєктом рішення затвердили фінансові плани на 2020 рік УВКГ,УЖК,  КП «Полігон», КП «Троянда», КП «ІРЦ», КП «Речовий ринок»  КТП БТ «Роксолана», СРБП «Володимирліфт», КП «Містопроект», КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», КП «УЖК».

У них йдеться про планування на 2020 рік доходів, можливих витрат та інших обов’язкових платежів, як-от місцеві податки і збори.

Депутат Володимир-Волинської міської ради Ярослав Жук поцікавився, на скільки тарифи управляючої житлової компанії відповідають вимогам чинного законодавства. Адже, за його словами, після розформування ЖЕКу, тарифи управляючої компанії мають обговорюватися з людьми, але за рік існування УЖК цього не було. Заступник міського голови Ярослав Матвійчук у відповідь зазначив, що проведуть такі обговорення і думку людей врахують.

Згідно з цим рішенням, керівники підприємств будуть надавати управлінню економічного розвитку та інвестицій звіти щодо виконання фінансових планів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут