У Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформації, показали план впровадження повсюдного інтернету.

Про це повідомила помічниця голови Нацкомісії Богдана Півень у фейсбуці, – пише “5 канал”.

“Інтенсивна робота над покращенням доступу до мобільного інтернету не вщухає. Комісією сьогодні на засіданні підтримано розроблений спільно з операторами детальний план заходів на найближчі місяці”, – повідомила Півень.

Перші ліцензії на LTE планують ввести в дію 1 липня 2020 року. Вони запрацюють в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Волинській областях. До кінця цього року хочуть впровадити 4G-900 по всій Україні.

За словами Богдани Півень, спочатку для переоформлення ліцензій мобільних операторів потрібно два рішення уряду – з приводу зміни плану використання радіочастот і з приводу розмірів оплати за ліцензії.

Після цього почнеться оброблення заяв про перерозподіл спектра, заяв на переоформлення, анулювання ліцензій, заяв на додаткові смуги радіочастот.

Коли оператори заплатять до держбюджету, розпочнеться видача ліцензій. Потім подаються заяви на впровадження технології LTE 900. Здійснюється оплата за ліцензії, йде видача нових технейтральних ліцензій.

4G-900  планують впровадити на всій території України
4G-900 планують впровадити на всій території УкраїниНаціональна комісія що здійснює регулювання у сфері зв’язків

Технологія LTE 900 допоможе передавати дані із забезпеченням середньої швидкості не менш як 2 Мбіт/с. Протягом 30 місяців обіцяють впровадити технологію на міжнародних автомобільних дорогах, протягом 48 місяців – на національних.

За 24 місяці в Нацкомісії планують покрити кожен населений пункт із населенням більш як 2 тис. осіб за умови покриття не менше ніж 90% користувачів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут