Головне фото - затримання митників на МПП "Устилуг" працівниками СБУ, ДБР під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури.

Триває судовий розгляд справи щодо посадовців митного посту «Устилуг», які систематично вимагали від 1000 до 1500 гривень з водіїв, які перетинають кордон. Справою займається Державне бюро розслідувань у місті Львові, що поширює свою діяльність на Волинську область.

Про це відомо з ухвали Личаківського районного суду міста Львова, – інформує сайт «Княжий Град».

Нагадаємо, 26 жовтня з’явилася інформація Служби безпеки України про те, що на Волині митники вимагали з кожного водія хабар за безперешкодне провезення через кордон товарів народного вжитку. Операція проводилась спільно з ДБР під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури.

Світлина від Управління Служби безпеки України у Волинській області.
На фото: затримання митників на МПП “Устилуг” працівниками СБУ, ДБР під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури.

Як йдеться в ухвалі суду, головний держінспектор відділу митного оформлення № 4 МП «Володимир-Волинський» Волинської митниці ДФС отримував неправомірну вигоду від перевізника, який возив товар через державний кордон України.

Досудове слідство встановило, що головний держінспектор митного оформлення  16 липня 2019 року отримав 1500 гривень, 13 серпня – 1 000 гривень, 25 вересня – 1 500 гривень. Розмір хабара залежав від кількості пасажирів та товару, який перевозили в Україну.

За попередніми висновками експертів, загальний розмір «данини», якою митники обклали українських громадян, сягав від 60 до 150 тисяч гривень за зміну.

Наразі держінспектора відділу митного оформлення відсторонили від посади на 2 місяці.

У разі доведення вини головний держінспектор може потрапити за грати на строк від 5 до 10 років.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут