У рамках проекту “Цифрове благополуччя” компанія Google запустила три експериментальні додатки.

В одному з них пропонують упакувати смартфон в паперовий конверт, повідомляє Gazeta.ua на сайті компанії.

Така функція буде доступна в програмі Envelope. Після завантаження телефон зможе лише набрати номер і використовувати камеру. Щоб уникнути спокус, компанія пропонує користувачам роздрукувати спеціальний паперовий конверт, зібрати його і вкласти всередину смартфон.

Зараз у додатку є ескіз конверту тільки для Pixel 3a. У ньому враховані вирізи для камери, зарядки та надруковані кнопки для набору номера. Клавіші набору номерів будуть підсвічуватися. Також компанія запустила два цифрових додатки: Activity Bubbles і Screen Секундомір. Обидва сервіси створили для відстеження активності користувача. Activity Bubbles – це “живі” шпалери. Додаток наповнює екран кульками при кожному використанні пристрою. Одне розблокування – одна кулька. Розмір кожного з них залежить від часу використання.

Screen Stopwatch – це теж “живі” шпалери, але на відміну від попереднього сервісу, додаток дозволяє відстежувати точну кількість часу, проведеного в пристрої. При кожному розблокування смартфона на екрані активується секундомір.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут