Головне зображення - ілюстративне

Ексголова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Василець відкрила магазин дитячих іграшок у Володимирі-Волинському.

Про це відомо з проєкту рішення виконкому Володимир-Волинської міськради «Про встановлення  режиму  роботи окремих закладів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг».

Члени виконкому сьогодні, 23 січня затвердили графік роботи магазину «підприємця Василець Наталії Володимирівни, який розміщений в орендованому приміщенні Корнійчук Галини Йосипівни по вул. Ковельській, 27, загальною площею 192,7 м2», – йдеться у проєкті рішення.

«Княжий Град» перевірив дані ексголови Володимир-Волинської РДА у безкоштовному пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Згідно з інформацією, підприємницьку діяльність Наталія Василець відновила 12 жовтня 2019 року.

Скріншот з сайту Міністерства юстиції України

До слова, 9 липня 2019 року президент України Володимир Зеленський своїм розпорядженням звільнив голову РДА Наталію Василець. Вочевидь, після цього ексголова РДА повернулася до підприємницької діяльності, якою займалася до обіймання посади в райдержадміністрації.

Читати також: Скільки отримувала голова Володимир-Волинської РДА перед звільненням

Окрім роздрібної торгівлі іграми та іграшками у спеціалізованих магазинах, підприємиця може займатися і іншими видами підприємницької діяльності: техобслуговування та ремонт авто, роздрібною торгівлею деталями та приладдям для автівок, проводити діяльність туристичних агентств, надавати послуги бронювання, займатися роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, займатися іншими видами роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах, проводити діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, а також  проводити діяльність страхових агентів і брокерів.

Скріншот з сайту Міністерства юстиції України
Скріншот з сайту Міністерства юстиції України

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут