У Володимирі Волинському відбулися святкові заходи з нагоди Дня соборності України. Урочистості та святковий концерт організували у культурно-мистецькому центрі міста сьогодні, 22 січня, – передає сайт “Княжий Град”.

Участь у заходах, присвячених 101-й річниці з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, взяли міський голова Петро Саганюк, заступники мера, керівники установ та організацій, студенти та небайдужі мешканці міста.

Історичну довідку про Акт Злуки зачитала викладачка Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського Ольга Наумчук.

«Акт Злуки слугуватиме вічним уроком для усіх поколінь українців. Історія його прийняття вчить, що тільки в єдності наша сила! Головною незаперечною цінністю для  всіх нас сьогодні є незалежна, єдина, соборна держава. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Ми не маємо права на помилки, бо нащадки нам їх не пробачать», – зазначила вона.

Молодь Володимира-Волинського поклала квіти до символічної могили борцям за волю України та стели пам’яті загиблим учасникам АТО та ООС.

Після урочистої частини відбувся концерт місцевих учасників художньої самодіяльності. Презентували свою творчість учасники народного аматорського ансамблю народної пісні «Розмай», ансамблю народної музики «Володимирські музики» та інші.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут