17-го січня відбулась нарада щодо підбиття підсумків роботи Володимир-Волинського міськрайонного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області та Сьомої державної пожежно-рятувальної частини УДСНС у Волинській області за 2019 рік.

Про це інформує сайт Володимира-Волинського.

Участь у підведенні підсумків взяли  заступник начальника управління ДСНС України у Волинській області, полковник служби цивільного захисту Олег Билиця, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, начальник відділу з питань цивільного захисту та кадрової роботи виконавчого комітету міської ради Микола Мороз, начальник сектору з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи Юрій Ліщук.

У вступному слові начальник Володимир-Волинського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області В’ячеслав Процюк навів статистичні дані роботи підрозділів та акцентував увагу на проблемних питаннях.

Протягом 2019 року в м. Володимир-Волинський та районі виникло 90 пожеж, внаслідок яких нанесено прямих матеріальних збитків на суму 1944800  гривень. Зафіксовано 23 випадки займань сухої рослинності та сміття на відкритій території.

Завдяки налагодженій співпраці підрозділів цивільного захисту району з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування було проведено ряд заходів щодо покращення матеріально-технічної бази 7 ДПРЧ УДСНС України у Волинській області. Зокрема, на виконання Комплексної програми цивільного захисту Володимир-Волинською міською радою закуплено компресор високого тиску РЕ 100-ТЕ.

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, виступаючи, схвально оцінив роботу рятувальників та відзначив подальшу співпрацю з підрозділом ДСНС.

На завершення наради Олег Билиця нагородив кращих працівників підрозділу грамотами Управління, а також їм були присвоєні чергові спеціальні звання.

       

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут