Зображення ілюстративне. Джерело: pixabay.com

Якщо засоби протипожежної безпеки тримати контролем , багатьом надзвичайним ситуаціям можна запобігти. Щоб не сіяти паніку, «Княжий Град» дізнався, хто відповідає за життя дітей, коли вони на навчанні.

Нагадаємо, У І частині циклу статей ми розповіли про п’ять закладів загальної середньої освіти: та три заклади позашкільної освіти.

За інформацією управління молоді та спорту виконкому Володимир-Волинської міської ради, щороку у Володимирі-Волинському створюють комісію з підготовки до нового навчального року, куди входить і представник з ДСНС.

Табличка з вказанням відповідального та плани евакуації у разі виникнення пожежі присутні у всіх закладах освіти.

Читати також: ДСНС вимагає зупинити роботу кінотеатру «7я» у Володимирі. Чому?

Отож, у Комунальному закладі  «Заклад дошкільної освіти (ясла садок) №1 «Дзвіночок» за пожежну безпеку та протипожежний захист відповідає Наталія Шкрамко.

Востаннє проводили замір опору ізоляції електричних мереж, електроустановок та блискавкозахисту у жовтні 2019 року. На балансі установи є гідрант, 20 капсульних і 8 порошкових вогнегасників. Керівництво закладу попіклувалося й про те, щоб у дитячому закладі була автоматична пожежна сигналізація (надіслали запит щодо коштів для проєктної документації).

Читати також: Майже на 2 млн збитків: повідомили, скільки пожеж трапилося у Володимирі та районі

У  КЗ «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Казка» за пожежну безпеку у кожній групі відповідають від двох до чотирьох осіб. Окремо також призначені відповідальні за безпеку у кабінеті практичного психолога, вечірній черговій групі, у музичному залі, у пральні та харчоблоці. За пожежний стан будівель і споруд на території ЗДО, електробезпеку та технічну справність вогнегасників відповідає заступник директора з господарства Ольга Остапук. Останню перевірку протипожежної безпеки проводили у 2019 році. Заклад забезпечений внутрішнім протипожежним водопостачанням, а зовнішнє за необхідності – на вулиці Павлова (пожежний гідрант).

Читати також: Пожежа: вогонь не зачепив скульптури Богородиці, вцілили навіть квіти. ФОТО

У КЗ «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Сонечко» за забезпечення  пожежної безпеки відповідають вихователі груп, у спортзалі – інструктор з фізкультури, за утримання засобів протипожежного захисту – завідувач господарством. Переглядали План евакуації 13 серпня 2019 року. Заклад має зовнішнє та внутрішнє протипожежне водопостачання відповідно до будівельних норм.

У КЗ «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №7 «Волиняночка» за протипожежну безпеку відповідальна заступник директора з господарства. Також у закладі створена добровільна дружина, що складається з п’яти людей. Востаннє переглядали план евакуації 1 березня 2019 року. У ЗДО є внутрішнє протипожежне водопостачання, зовнішнього немає.

У Комунальному закладі «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 «Вишиванка» за протипожежний стан відповідає заступник з господарства Леонід Сідловський. Документацію щодо безпеки тут переглядають щорічно. В установі є умовні позначення щодо протипожежної безпеки.

Заклад має пожежні рукави, система зовнішнього водопостачання – на балансі управління водопровідно-каналізаційного господарства.

Читати також: Одеський коледж не перевіряли на пожежну безпеку 5 років

Інформацію Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського, Володимир-Волинське вище професійне училище та  Володимир-Волинський агротехнічний коледж читайте згодом на сайті «Княжий Град».


Маєте цікаву інформацію і хочете, щоб про неї дізналися інші? Тисніть “ЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУ”. 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут