Уряд активно готується для запровадження другої черги медичної реформи в Україні до 1 квітня 2020 року. Тоді й має запрацювати електронна медична картка пацієнта. До системи eHealth підключаються заклади спеціалізованої медичної допомоги, запрацюють електронні направлення на обстеження й лікування.

“Система eHealth почала працювати 2,5 року тому. Однією з головних претензій всі ці роки до системи була відсутність зрозумілої та підтвердженої офіційно системи захисту даних пацієнтів… Сьогодні ця проблема вирішена”, – написав у фейсбуці віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, додавши, що дані пацієнтів надійно захищені.

Система eHealth відповідає стандартам захисту, адже отримала атестат відповідності комплексній системі захисту інформації, наголосив Федоров.

“Це дуже важливо ще й тому, що до 1 квітня ми активно готуємося для запровадження другої черги медичної реформи, зокрема, до eHealth підключаються заклади спеціалізованої медичної допомоги, запрацюють електронні направлення, електронна медична картка пацієнта”, – написав міністр.

Це дозволить надалі запустити корисні онлайн-сервіси для українців. Наприклад – можливість обрати сімейного лікаря та укласти з ним декларацію онлайн.

Зауважимо, що систему eHealth на рівні Мінохорони здоров’я почали впроваджувати за перебування на посаді в. о. міністерки Уляни Супрун.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут