Велика Британія виділяє на реалізацію програми з реформи охорони здоров’я України 4 мільйони фунтів стерлінгів до березня 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба посольства України у Великобританії на офіційній сторінці в твіттері, пише Канал24.

У такий спосіб Британія підтримує реформу охорони здоров’я за допомогою проєкту, який фінансує спільно з USAID Ukraine. Також у публікації йдеться про візит посла Мелінди Сіммонс до Центру первинної допомоги в Києві з метою дізнатись про сучасний стан реформ.

“Проєкт має на меті допомогти Україні побудувати прозору, підзвітну та ефективну систему охорони здоров’я. Британія виділяє на реалізацію програми £4 мільйони до березня 2021 року”, – йдеться у джерелі.

 

Що відомо про продовження медичної реформи?

1 квітня 2020 року в Україні має настати найскладніший етап медичної реформи – це реформа вторинної, третинної ланки. Другий етап медичної реформи має розпочатися у 2020 році. Він передбачає гарантоване безплатне медобслуговування для пацієнтів на вторинній ланці медичної системи, тобто вузькими спеціалістами. Важливі зміни також мають відбутись у лікарнях: ремонти, модернізація обладнання, комп’ютеризація. Зміни ці обов’язкові, інакше медзаклад не отримає фінансування від Національної служби здоров’я.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

https://24tv.ua/health/velikobritaniya_vidilyaye_4_milyoni_funtiv_na_reformu_ohoroni_zdorovya_ukrayini_n1264037

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут