Групи «1+1 медіа», StarLightMedia, «Інтер медіа груп» та «Медіа Група Україна» перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику з 20 січня на 28 січня 2020 року.

Таке рішення медіагрупи ухвалили 16 січня. Цю інформацію повідомила пресслужба «1+1 медіа» та підтвердили «Детектору медіа» пресслужби або джерела в StarLightMedia, «Інтер медіа груп» та «Медіа Групі Україна», повідомляє Детектор Медіа.

Причину перенесення дати кодування «1+1 медіа» пояснює тим, що офіційні супутникові оператори не встигають підключити до своїх послуг усіх бажаючих: «За їхніми повідомленнями, наразі відбувається стрімке зростання інформаційних запитів від українців щодо кодування, а попит на підключення до послуги суттєво перевищує пропозицію».

«Попри всебічне інформування абонентів супутника про зміни в мовленні, на жаль, не всі завчасно подбали про придбання тюнерів, повернувшись до цього питання лише зараз. Враховуючи стрімке зростання попиту серед абонентів на супутникові приймачі та черги на підключення абонентів до офіційних супутникових операторів, група йде на вимушене відтермінування кодування сигналу на користь населення», ‒ прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор «1+1 медіа».

За його словами, цей додатковий час дозволить абонентам, які відкладали кодування на останній день, встигнути забезпечити собі можливість перегляду каналів.

Юлія Трибушна, директорка дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia, повідомила «Детектору медіа», що група підтримала запит провайдерів про перенесення кодування на один тиждень.

«Ми розуміємо, що перепідключити понад 4 мільйони домогосподарств – завдання непросте, і ми прогнозували, що основний пік підключень припаде на останні тижні перед кодуванням. Для нас важливо, щоб партнери-провайдери встигли цей попит повністю задовольнити і щоб кожен глядач комфортно продовжив дивитися наші канали», – пояснила вона.

Водночас, Трибушна сказала, що задоволена тим, як завершився процес підготовки до кодування: «Ми підключили все необхідне обладнання, наші партнери підтвердили технічну готовність, ми вже запустили HD-версії наших каналів, а масштаби проведених рекламних та інформаційних кампаній забезпечили високий рівень обізнаності наших глядачів і високий попит на підключення у наших партнерів».

Директорка з корпоративних комунікацій «Медіа Групи Україна» Олена Шрамко, повідомила «Детектору медіа», що DTH-оператор медіагрупи Xtra TV отримує дуже багато заявок від користувачів: «Наразі ми обробляємо до 10 тисяч заявок в день».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут