Президент видав наказ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів.

Про це йдеться в указі президента України №13/2020, пише Zik.

У документі зазначено, що будуть призивати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Строки проведення чергових призовів українців на строкову військову службу: y квітні – червні 2020 року; y жовтні – грудні 2020 року.

Крім того Зеленський постановив, відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” звільнити в запас зі Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань: військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби.

Цей указ набере чинності з 1 березня 2020 року.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут