14 січня концерт “Три празники в гості” знову зібрав колядників та щедрівників на центральній площі Володимира-Волинського.

Про це йдеться на сайті Володимира-Волинського.

Святково-обрядове дійство традиційно відбувається задля збереження і відродження культурної спадщини, поширення українських різдвяних традицій, звичаїв та обрядів.

Першими з вітаннями вийшли на сцену  вихованці недільної школи Храму Віри Надії любові і їх матері Софії. Казкову атмосферу створили концертні номери від ансамблю народного танцю “Веселка” під керівництвом  Марії Буховецької, центру культури і дозвілля с. Зимне, вихованців загальноосвітньої школи №1, НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей” та дитячої музичної школи, хору “Пам’ять” районного будинку культури.

З вітальним словом перед гостями свята виступив начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Роман Віслобоков.

Колядники звеличували народження Спасителя та дарували присутнім чудовий святковий настрій. Глядачі щирими оплесками підтримували виступи колективів, а також підспівували їм.

Завершилося дійство спільними колядками.

               

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут