44-ох квартирний будинок для військових, який зводили у Володимирі-Волинському з перервами впродовж 11- ти років, здали в експлуатацію. Зробили це ще наприкінці 2019-го року.

Про це прораб Вінницької будівельної компанії Сільвестр Григораш, – інформує “БУГ”.

Чоловік ще у 2008-му році розпочинав будівництво цього будинку, працюючи в іншій будівельній компанії. Тому про об’єкт знає все.

Інформація про завершення будівництва також є на сайті Держархбудінспекції України.

За словами прораба, будували об’єкт в залежності від надходження фінансування у 2008, з перервами у 2010-2012 роках. У перід з 2013-го по 2017 роки будівництво взагалі не велося. Всього з початку зведення будівлі пройшло 11 років.

Всього тут налічується 44 квартири: 9 однокімнатних, 16 двокімнатних, 18 трикімнатних і одна чотирикімнатна. Загальна площа житлових приміщень будинку складає 2500 метрів квадратних.

У квартирах виконані внутрішні роботи, санвузли, підведена електрика і газ, вода та каналізація. Кожна квартира має індивідуальне опалення.

Ордери на квартири для військових даватиме замовник. Нагадаємо, що будинок будувався Західним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України за кошти цього ж міністерства.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут