Споживання оброблених і упакованих харчових продуктів, більшість з яких містить доданий цукор, є в наші дні одним з провідних факторів ожиріння. Саме ожиріння, в свою чергу, є пусковим механізмом для багатьох захворювань і причиною, що погіршує симптоми багатьох порушень і розладів.

Проблема споживання великої кількості доданого цукру посилюється тим, що іноді люди навіть не усвідомлюють, що їдять його в підвищеній дозі. Причиною такого невігластва є те, що споживачі рідко читають продуктові етикетки, а коли читають, – можуть і не зрозуміти, що в складі продукту присутній цукор. Виробники часто описують харчові інгредієнти словами, значення яких багато покупців просто не знають, про це повідомляє портал Timesnownews.com.

Експерти порталу закликають стежити за тим, щоб на етикетках продуктів не вказувався серед перших позицій цукор і його синоніми. Надлишок цукру в раціоні веде до підвищення рівня глюкози в крові, що може сприяти розвитку ожиріння.

Сироп. Зазначений на етикетці сироп означає наявність рідкої форми цукру в продукті. Сироп часто використовується в якості консерванту в упакованих харчових продуктах і може бути настільки ж шкідливим, як цукор. Якщо на продуктовій етикетці сироп входить в число декількох початкових інгредієнтів, краще повернути такий продукт назад на полицю.

Слова із закінченням «оза». Фруктоза, глюкоза, сахароза, мальтоза і т. д. – все це теж доданий цукор, просто хімічно по-різному структурований.

Читайте також:  Домашній засіб для зниження рівня холестерину

Нектар. Не варто вважати, що нектар – це щось натуральне і корисне. Якщо на етикетці нектар вказується на початку списку харчових інгредієнтів, значить, продукт містить доданий цукор.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут