56-річний Віктор Оселедець з 22-го листопада знаходиться в комі в реанімаційному відділені, йому поставили діагноз набряк головного мозку. Сім’я бореться за життя нововолинця і просить небайдужих людей про допомогу.

Віктора забрала швидка з роботи без свідомості, він був підключений до кисневого апарату, сам дихати не міг. У чоловіка діагностували двосторонню пневмонію легень, лікарям довелось пробити трахею, щоб йому було легше дихати. На МРТ встановили набряк головного мозку, пише БУГ.

Віктор знаходиться у реанімаційному відділенні Нововолинської міської лікарні. На даний час він вже сам дихає, але досі в комі.

Чоловіку необхідне дороговартісне медикаментозне лікування, у рідних таких коштів немає, тому донька чоловіка звертається по допомогу до небайдужих.

“На лікування пішли всі заощадження, довелося влізли в кредити. Витратили вже більше 100 тисяч гривень. Живемо з чоловіком в орендованій квартирі з двома маленькими дітками. Звертаємось до людей з проханням про допомогу. Будемо дуже вдячні будь-якій сумі”, – говорить донька Ірина.

Реквізити для допомоги: Приватбанк: 5168 7422 3066 6137 донька Томчук Ірина Вікторівна

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут