Одні пасажири при купівлі квитків вибирають місця за комфортом, інші віддають перевагу дешевим варіантам. Але є і та категорія людей, які намагаються вибрати тільки безпечні місця, щоб знизити ризики при авіакатастрофі і отримати шанс на виживання. Тож які місця в літаку вважаються найбезпечнішими.

Про це інформує Радіо Максимум.

Бронюючи квиток, більшість туристів навіть не замислюється про вибір оптимального місця у літаку. Проте, варто знати, що існують також неписані правила безпеки, якими люди зазвичай нехтують через незнання. Так, вважається, що в салоні літака є більш безпечні місця для пасажирів у разі непередбачених ситуацій.

Спостереження показують, що під час авіакатастроф хвіст літака залишається цілим, і, відповідно, у людей, які перебувають у хвості, більше шансів вижити. Можна сказати, що це найкраще місце для виживання: у хвості немає палива, а, значить, шансів вибухнути менше, і двері для виходу близько. Також слід пам’ятати, що пасажири, які сидять найближче до аварійних виходів, виходять першими. Легше врятуватися і тим, чиї місця розташовані ближче до проходу.

Щоб побачити все наочно, рекомендуємо ознайомитися зі схемою, яка опублікована нижче:

Найбезпечніші місця в літаку: корисна інфографіка - фото 378717

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут