Близько 50-ти учасників зібрав 13-ий благодійний концерт “З колядою в серці” вихованців зразкової вокальної студії “Лодомир” центру позашкільної освіти, для яких мистецтво – захоплення і стиль життя.

Про це йдеться на сайті Володимира-Волинського.

8-го січня жителі та гості Володимира-Волинського зібралися в актовій залі районного будинку культури, щоб надихнутися виступами учасників концерту. Жанрове розмаїття та харизматичні виконавців дали змогу насолодитися глядачу мистецьким дійством та створили особливу атмосферу.

Аби присутні якнайповніше могли відчути радість різдвяних свят, учасники радували глядачів дзвінкоголосим співом, дивували щирістю і чистотою звучання.

Багато теплих слів лунало на адресу креативної і невтомної Галини Тюрікової.  Вдячність вихованцям зразкової вокальної студії “Лодомир”, які не перестають дивувати й вражати, та їх керівнику, котра успішно гранує таланти, висловила керуюча справами виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Ірина Ліщук. За сумлінну працю та з нагоди особистого ювілею – 60-річчя – вона вручила Галині Тюріковій Подяку міського голови та грошову винагороду. З вітальним словом виступив також начальник управління освіти, молоді та спорту Вячеслав Петрук.

Концертна програма заворожила глядачів неповторним мистецьким і професійним  колоритом, а також засвідчила, що українці дбайливо бережуть і примножують національну культуру. Позитивні емоції подарували глядачам і хореографічні композиції юних танцівників.

Під час концертної програми у залі зібрали кошти на підтримку учасників АТО (ООС).

                     

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут