Принц Гаррі та його дружина герцогиня Меган Маркл складуть основні обов’язки, пов’язані з королівською сім’єю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Про це вони повідомили в Instagram, передає Укрінформ.

“Після багатьох місяців роздумів і внутрішніх дискусій ми вирішили в цьому році зробити перехід, почавши грати нову прогресивну роль в цій системі. Ми маємо намір відступити як менш важливі члени королівської сім’ї та працювати, щоб стати фінансово незалежними, продовжуючи при цьому повністю підтримувати Її Величність королеву … Тепер ми плануємо збалансувати наш час між Сполученим Королівством та Північною Америкою, продовжуючи виконувати наш обов’язок перед королевою, Співдружністю і нашими покровителями”, – йдеться у заяві.

Як зазначається, цей “географічний баланс” дозволить принцу Гаррі та Меган Маркл виростити сина з повагою до королівської традиції, в якій він народився, і одночасно розширить особистий простір їх родини і дасть можливість зосередитися на новому етапі в житті, частиною якого буде створення благодійного фонду.

У Букінгемському палаці повідомили, що остаточне рішення з приводу планів принца Гаррі та його дружини Меган Маркл поки ще не прийнято.

“Переговори королівської сім’ї з герцогом і герцогинею Сассекською тільки почалися. Їх рішення понесе за собою складні проблеми, опрацювання яких займе час”, – йдеться у заяві, яку цитує ВВС.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут