У місті Володимир-Волинський жителі будинку САМОВІЛЬНО ВТРУТИЛИСЬ В СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ, чим спричинили значні проблеми з теплопостачанням у будинку.

Про це йдеться на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”.

Відповідно до розпорядження міського голови було створено комісію з представниками міської ради та був обстежений будинок № 142 по вулиці Ковельській, де в одній із квартир було зафіксовано встановлення радіатора тепла на балконі та облаштування підігріву підлоги.

Будь-яке втручання в систему опалення ПОГІРШУЄ РОБОТУ СИСТЕМИ ЗАГАЛОМ.

Нагадуємо, що надавач послуги – КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», – згідно меж розмежування, подає теплоносій належної температури до зовнішньої стіни житлового будинку.

Хочемо також наголосити, що КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» не несе відповідальності за те, що мешканці будинків самовільно втручаються у внутрішньо-будинкову систему опалення та гарячого водопостачання.

З метою якісного надання послуги теплопостачання просимо ОСББ, ЖБК та Управляючу житлову компанію звернути увагу, на те, що робиться у будинках та приймати відповідні міри, також вчасно готувати внутрішньо-будинкові мережі згідно правил підготовки житлового господарства до опалювального періоду .

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут