У жительки села Бегета Володимир-Волинського району з банківської картки шахраї зняли гроші. Про це йдеться у зведенні Володимир-Волинського відділу поліції, – інформує сайт «Княжий Град».

Жінці 7 січня зателефонували нібито зі служби безпеки банку. Постраждала вказала усі дані, яких потребував шахрай для проведення банківських операцій.

Раніше «Княжий Град» інформував про те, що телефонні аферисти «розвели» жінку з Волині на 52 тисячі гривень.

Вже за 10 хвилин після дзвінка від шахрая жінка оговталася, і повідомила поліції про зникнення 5900 гривень з картки. Триває слідство.

Володимир-Волинські правоохоронці  вкотре закликають не називати незнайомцям свої особисті дані, номери карткових рахунків та пін-код.

Аби не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані, реквізити своїх банківських рахунків, не виконуйте ніяких дій на прохання “працівників банку”, адже справжні працівники банківських установ навіть у вихідні чи святкові дні не проводять жодних операцій у телефонному режимі.

Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном “банківський працівник” чи “представник мобільного оператора” – потелефонуйте у банк чи до оператора та з’ясуйте ситуацію особисто.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут