Через проблеми з пожежною безпекою ДСНС вимагає зупинити роботу торгово-розважального центру «7я» у Володимирі-Волинському. Як альтернативу рятувальники пропонують провести протипожежні заходи.

Про це йдеться в ухвалі Волинського окружного адміністративного суду, – передає сайт «Княжий Град».

Заклад «7я» серед мешканців міста користується популярністю, але відвідувачі не знають, що у приміщенні відсутнє усе необхідне протипожежне устаткування. А за документами будівля не відповідає нормам для діяльності закладу з масовим перебуванням людей.

До слова, ще у серпні «Княжий Град» інформував, що у Володимирі-Волинському неподалік залізничного вокзалу працює торгово-розважальний комплекс без дозвільних документів.

“Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області звернулося з позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про застосування заходів реагування шляхом зупинення експлуатації будівлі торгово-розважального центру « 7я» за адресою: Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. 20-го Липня, 79, до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки”, – йдеться в ухвалі суду.

Як постановив суд, у торгово-розважальному центрі, мають усунути недоліки впродовж 10-ти днів з дня вручення ухвали.

Читати також: Хто відповідає за життя дітей у Володимирі під час пожеж у закладах освіти. ЧАСТИНА І

*Головне зображення – з соцмережі Фейсбук.

1 КОМЕНТАР

  1. то ше не страшно. Страшно те, що за забором робить нелегальна заправка гуменного. Як бахне там то й кінотеатр з людьми в повітря піде. Про те щось ніхто не думає.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут