Напередодні Різдвяних свят у районі Операції об’єднаних сил виявлено партію лікеро-горілчаних виробів без марок акцизного податку на півмільйона гривень.

“В одному з магазинів Краматорська встановлено факт реалізації та зберігання елітних алкогольних напоїв, на яких були відсутні марки акцизного податку встановленого зразка”, — йдеться в повідомленні пресслужби ООС у Facebook.

Згідно з ним, з незаконного обігу вилучено понад півтисячі літрів лікеро-горілчаних виробів відомих брендів в асортименті, орієнтовною вартістю понад півмільйона гривень.

Складено протокол за ч.1 ст. 164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення (“Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка”).

Зазначається, що відповідальність за цією статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачає накладення штрафу від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією алкогольних напоїв.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут