Жителі Володимира-Волинського скаржаться на сморід з котельні місцевого АТП. Про це написали сьогодні, 6 січня у групі «ВолодимирІнфо» , – передає сайт «Княжий Град».

Дописувачі зазначають, що «їх труять вдень і вночі». Люди не можуть відкрити вікна для провітрювання квартир та вивісити одяг на засклений балкон через нестерпний сморід. Окрім запахів відзначають і негативний вплив на здоров’я дорослих та дітей, які живуть поряд з котельнею Володимир-Волинського АТП.

Одним із співвласників Володимир-Волинського АТП є Олег Борбелюк – директор підприємства «Гербор-Холдінг», що займається виготовленням меблів. Ще у 2011 році працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області інформували, що ТзОВ «Гербор Холдінг» допускає наднормові викиди забруднюючих речовин.

Публікацію подаємо без змін.

Скріншот допису з Facebook

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що депутати Володимир-Волинської міської ради Ірина Мельник і Максим Клим’юк «проштовхнули» на сесії міськради земельні питання для особистих інтересів.

Депутата Максима Клим’юка з засновником АТП, що труїть людей, Олегом Борбелюком пов’язують робочі стосунки на меблевому підприємстві «Гербор-Холдінг» та «BRW-Україна», а  й спільні партії. Депутат на підтвердження дружніх стосунків на сесії міської ради підтримав дозвіл на продаж понад 12 000 м2 орендованої землі ПрАТ «Володимир-Волинське АТП 10707».

Чи припинить підприємство труїти людей, чи розберуться з цим відповідні фахівці, і як вплине на здоров’я жителів вулиці Ковельської такий сморід – побачимо згодом.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут